پایپ صنعت خاورمیانه

گروه صنعتی پایپ صنعت، فعالیتهای مربوط به ساخت و تولید، راه اندازی و اجرای انواع لوله های کاروگیت، مخازن فایبر گلاس، برج های خنک کننده و همچنین سپتیک تانک را انجام می دهد. پایپ صنعت، فعالیت اصلی خود را از سال 90 و به صورت استارت آپی شروع کرد؛ در ابتدا پروژه های مربوط به آب و فاضلاب انجام می شد. با گسترده تر شدن فعالیت ها و بزرگ شدن شرکت با نام تجاری پایپ صنعت خاورمیانه شروع به فعالیت کردیم. 

هدف از شبکه های توزیع و نگهداری در سیستم های انتقال آب، تامین آب مناسب و با کیفیت برای جامعه است. برای پایپ صنعت، این جامعه می تواند، جامعه یک آپارتمان یا مدرسه، روستا یا شهرک و یا یک شهر باشد. به صورت کلی و جامع ما 4 نوع سیستم توزیع آب داریم که شامل: 1)بن بست یا سیستم توزیع درختی، 2)سیستم توزیع گریدیرون، 3)سیستم توزیع دایره ای یا حلقه ای، و 4)سیستم توزیع شعاعی. هر کدام از انواع توزیع آب خود مزایا و معایبی دارد و هر کدام در درجای خود کاربرد دارد. گروه ما، تمامی تجهیزات مهندسی که نیازمند انتقال و نگهداری و توزیع آب است را تولید و عرضه می کند. 

ما در تمامی ایران فعالیت داریم و همچنین سابقه فعالیت در کشورهای همسایه ایران را در کارنامه خود داریم. برای انجام پروژه های خود و از مرحله آغازین تا پایانی کار، تحت نظارت کارفرما و منطبق با نیازهای او حرکت میکنیم و کارنامه ای قابل قبول در این زمینه داریم. ما تمامی فعالیت های خود را که مربوط به برج خنک کننده، سپتیک تانک، مخزن فایبرگلاس و لوله کاروگیت است را به صورت دقیق توضیح داده ایم و همچنین به سوالات متداول مشتریان خود پاسخ داده ایم. در صورتیکه که سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت پایپ صنعت خاورمیانه که با نام پایپ صنعت شناخته شده است، با تکیه بر مهندسین مجرب و همچنین داشتن ابزار آلات روز دنیا در زمینه طراحی و نگهداری سیستم انتقال آب و همچنین نیازهای جانبی آن فعالیت دارد. پایپ صنعت اشراف کامل بر پروژه های کوچک، بزرگ و خیلی بزرگ دارد و نیروی کافی برای انجام آنها را در اختیار دارد. تولیدات و خدمات ما با گارانتی معتبر و خدمات طولانی مدت عرضه می گردد.