سوالات متداول

هر سازمانی یک چهارچوب مشخص برای انجام فعالیت های خود دارد. پایپ صنعت نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما برای اینکه بتوانیم تمام نیازهای مشتریان و کارفرمایان خود را برآورده کنیم از ابتدای پروژه تا انتهای پروژه با آنها در ارتباط هستیم و پاسخگوی سوالات آنها خواهیم بود. برای اینکه سوالات خود را از ما بپرسید می توانید با شماره تلفن های پایپ صنعت تماس بگیرید یا اینکه از طریق فرم ارتباط با ما، با ما در تماس باشید. بعضی از سوالات که توسط مشتریان در طول زمان فعالیت مکررا پرسیده می شود در سوالات زیر لیست شده اند. در صورتیکه سوال مورد نظر شما در این لیست نیست می توانید با ما تماس بگیرید.

ابتدا با مشتری یا کارفرما به صورت حضوری یا تلفنی جلسه ای ربرگزار خواهد شد. بعد از مشخص شدن دقیق جزئیات پروژه از جمله مکان پروژه، میزان ملزومات مصروفی و همچنین قیمت پروژه قراردادی از ظرف پایپ صنعت آماده می شود و برای مشتری یا کارفرما ارسال می شود. در صورت تغییرات یا بازبینی در متن قرارداد، این عمل انجام می شود؛ و این چرخه ادامه می یابد تا به توافقی به اصطلاح win win برای طرفین رسیده شود. قراردادها می تواند از راه دور تنظیم شود.

پرداخت هزینه های مربوط به پروژه ها بستگی به نوع پروژه دارد. پرداخت هزینه ها کاملا به صورت قراردادی است و لزومی بر پرداخت کل هزینه در ابتدای پروژه ندارد. به صورت کلی این پرداخت ها می تواند در 2 قسط تا 5 قسط پرداخت شود.

پایپ صنعت در تمامی ایران پروژه انجام می دهد و حتی سابقه انجام پروژه در کشورهای همسابه مانند همچون سلیمانیه عراق را نیز در کارنامه خود داریم.

مشتریانی که طی سالها با ما کار کرده اند به ما اعتماد دارند ولی در صورت نیاز و درخواست کارفرما یا مشتری تعهد محضری در قرارداد ظرفین تحویل کارفرما یا مشتری داده می شود.

بستگی به نوع پروژه، مدت زمان انجام پروژه زمان می برد. تمامی امور پایپ صنعت بر مبنای تعهد هرچه سریعتر پروژه است و در بیشتر موارد پروژه زودتر از موعد تحویل مشتری یا کارفرما داده می شود. ولی در شرایط خاص که در تعهدات پایپ صنعت نیست از جمله: نوع زمین، شرایط آب و هوایی، عدم دسترسی آسان و … امکان تاخیر در تحویل پروژه وجود دارد. ولی به صورت کلی پروژه های انجام شده توسط شرکت ما و به صورت میانگین بین 3 ماه تا 2 سال طول می کشد.